R 604 Dargov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 13:49

Trasa vlaku

Košice 08:07
Bratislava hlavná stanica 13:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 08:07
Kostoľany nad Hornádom 08:14
Kysak 08:21
Margecany 08:37
Spišská Nová Ves 09:04
Poprad-Tatry 09:23
Východná 09:54
Liptovský Mikuláš 10:13
Liptovská Teplá 10:25
Ružomberok 10:31
Kraľovany 10:46
Vrútky 11:00
Žilina 11:20
Bytča 11:33
Považská Bystrica 11:46
Púchov 12:02
Dubnica nad Váhom 12:13
Trenčianska Teplá 12:18
Trenčín 12:25
Trenčianske Bohuslavice 12:35
Nové Mesto nad Váhom 12:40
Piešťany 12:52
Leopoldov 13:04
Trnava nákladná stanica 13:19
Bratislava hlavná stanica 13:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).