R 603 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dolný Hričov
Vlak prišiel do stanice o 10:30
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:13
Košice 14:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:13
Pezinok 08:29
Trnava 08:44
Leopoldov 08:56
Piešťany 09:07
Trenčín 09:35
Trenčianska Teplá 09:43
Ilava 09:50
Ladce 09:53
Púchov 10:00
Považská Bystrica 10:15
Dolný Hričov 10:27
Žilina 10:42
Varín 10:53
Vrútky 11:07
Vrútky nákladná stanica 11:09
Kraľovany 11:21
Ružomberok 11:39
Liptovský Mikuláš 11:58
Štrba 12:27
Svit 12:40
Poprad-Tatry 12:50
Spišská Nová Ves 13:09
Krompachy 13:27
Margecany 13:36
Kysak 13:51
Kostoľany nad Hornádom 13:56
Košice 14:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).