R 603 PSS Lišiak

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky nákladná stanica
Vlak prešiel stanicou o 11:04
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:13
Košice 13:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:13
Cífer 08:37
Trnava 08:44
Leopoldov 08:56
Piešťany 09:07
Trenčianske Bohuslavice 09:25
Trenčín-Zlatovce 09:32
Trenčín 09:35
Trenčianska Teplá 09:43
Ladce 09:53
Púchov 10:00
Považská Bystrica 10:19
Bytča 10:28
Dolný Hričov 10:31
Žilina 10:44
Varín 10:51
Vrútky 11:02
Kraľovany 11:15
Ružomberok 11:30
Liptovská Teplá 11:36
Liptovský Mikuláš 11:49
Liptovský Hrádok 11:58
Kráľova Lehota 12:01
Východná 12:07
Štrba 12:18
Svit 12:31
Poprad-Tatry 12:40
Spišská Nová Ves 12:59
Krompachy 13:17
Margecany 13:26
Kysak 13:41
Košice 13:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).