R 602 Čingov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 11:46

Trasa vlaku

Košice 06:07
Bratislava hlavná stanica 11:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 06:07
Kostoľany nad Hornádom 06:14
Kysak 06:21
Margecany 06:37
Spišská Nová Ves 07:04
Poprad-Tatry 07:23
Liptovský Mikuláš 08:13
Ružomberok 08:31
Kraľovany 08:46
Vrútky 09:00
Žilina 09:20
Považská Bystrica 09:46
Púchov 10:02
Ilava 10:10
Dubnica nad Váhom 10:13
Trenčianska Teplá 10:18
Trenčín 10:25
Trenčín-Zlatovce 10:28
Nové Mesto nad Váhom 10:40
Piešťany 10:52
Leopoldov 11:04
Trnava nákladná stanica 11:19
Cífer 11:24
Bratislava hlavná stanica 11:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).