R 601 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 12:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:13
Košice 12:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:13
Pezinok 06:29
Šenkvice 06:32
Cífer 06:37
Trnava 06:44
Leopoldov 06:56
Piešťany 07:07
Trenčín-Zlatovce 07:31
Trenčín 07:35
Trenčianska Teplá 07:43
Dubnica nad Váhom 07:47
Ilava 07:50
Ladce 07:53
Púchov 08:00
Považská Bystrica 08:15
Žilina 08:42
Vrútky 09:07
Kraľovany 09:21
Ružomberok 09:39
Liptovský Mikuláš 09:58
Kráľova Lehota 10:10
Štrba 10:27
Svit 10:40
Poprad-Tatry 10:50
Spišská Nová Ves 11:09
Margecany 11:36
Malá Lodina 11:43
Kysak 11:51
Kostoľany nad Hornádom 11:56
Košice 12:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).