R 600 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 03:57
Bratislava hlavná stanica 09:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 03:57
Kysak 04:11
Margecany 04:27
Spišská Nová Ves 04:54
Poprad-Tatry 05:13
Liptovský Hrádok 05:54
Liptovský Mikuláš 06:04
Ružomberok 06:22
Kraľovany 06:40
Vrútky 06:55
Žilina 07:23
Dolný Hričov 07:34
Považská Bystrica 07:47
Púchov 08:02
Ladce 08:08
Ilava 08:10
Dubnica nad Váhom 08:13
Trenčianska Teplá 08:18
Trenčín 08:26
Nové Mesto nad Váhom 08:41
Piešťany 08:52
Leopoldov 09:04
Trnava nákladná stanica 09:19
Šenkvice 09:29
Pezinok 09:31
Bratislava hlavná stanica 09:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).