R 347 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:57
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.01.2021 o 20:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 17:58
Zvolen osobná stanica 20:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 18:06
Kysucké Nové Mesto 18:23
Žilina 18:36
Vrútky 19:13
Čremošné 19:53
Harmanec jaskyňa 20:03
Banská Bystrica 20:32
Sliač kúpele 20:46
Zvolen osobná stanica 20:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).