R 347 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:57
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 20:58

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 17:58
Zvolen osobná stanica 20:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 18:06
Krásno nad Kysucou 18:16
Kysucké Nové Mesto 18:23
Žilina 18:55
Vrútky 19:13
Čremošné 19:53
Harmanec jaskyňa 20:03
Uľanka 20:15
Banská Bystrica 20:31
Radvaň 20:37
Vlkanová 20:41
Sliač kúpele 20:46
Zvolen osobná stanica 20:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).