R 346 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Diviaky
Vlak prešiel stanicou o 06:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 05:02
Čadca št. hr. 08:02
Ostrava-Svinov CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 05:02
Sliač kúpele 05:12
Banská Bystrica 05:34
Kostiviarska 05:40
Harmanec jaskyňa 06:02
Príbovce-Rakovo 06:32
Martin 06:40
Vrútky 06:48
Žilina 07:27
Kysucké Nové Mesto 07:37
Krásno nad Kysucou 07:44
Čadca 07:56
Čadca štátna hranica 08:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).