R 345 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kysucké Nové Mesto
Vlak odišiel zo stanice o 16:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:24 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 15:58
Zvolen osobná stanica 18:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 16:06
Kysucké Nové Mesto 16:23
Žilina 16:36
Vrútky 17:13
Harmanec jaskyňa 18:03
Uľanka 18:15
Kostiviarska 18:21
Banská Bystrica 18:33
Radvaň 18:39
Vlkanová 18:43
Sliač kúpele 18:48
Zvolen osobná stanica 18:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).