R 345 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:03
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:04

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 15:58
Zvolen osobná stanica 18:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 16:06
Krásno nad Kysucou 16:16
Kysucké Nové Mesto 16:23
Žilina 16:55
Varín 17:02
Vrútky 17:13
Príbovce-Rakovo 17:27
Čremošné 17:53
Harmanec jaskyňa 18:03
Uľanka 18:15
Banská Bystrica 18:33
Radvaň 18:39
Vlkanová 18:43
Sliač kúpele 18:48
Zvolen osobná stanica 18:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).