R 344 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 12:02
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 09:34
Čadca št. hr. 12:02
Ostrava-Svinov CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 09:34
Kostiviarska 09:40
Harmanec jaskyňa 10:02
Martin 10:40
Vrútky 11:01
Žilina 11:27
Kysucké Nové Mesto 11:38
Krásno nad Kysucou 11:44
Čadca 11:56
Čadca štátna hranica 12:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).