R 343 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:57
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:07

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 09:58
Zvolen osobná stanica 12:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 10:06
Krásno nad Kysucou 10:16
Kysucké Nové Mesto 10:23
Žilina 10:55
Vrútky 11:13
Čremošné 11:53
Harmanec jaskyňa 12:03
Banská Bystrica 12:31
Sliač kúpele 12:46
Zvolen osobná stanica 12:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).