R 341 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 10:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 10:26

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 07:58
Banská Bystrica 10:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 08:06
Čadca 08:06
Krásno nad Kysucou 08:16
Kysucké Nové Mesto 08:23
Žilina 08:55
Varín 09:02
Vrútky 09:13
Čremošné 09:53
Harmanec jaskyňa 10:03
Banská Bystrica 10:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).