R 340 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 19:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 19:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 17:34
Čadca št. hr. 20:02
Ostrava-Svinov CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 17:34
Kostiviarska 17:40
Uľanka 17:46
Harmanec jaskyňa 18:02
Príbovce-Rakovo 18:32
Martin 18:40
Vrútky 19:01
Žilina 19:27
Kysucké Nové Mesto 19:38
Čadca 19:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).