R 340 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 20:07
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.10.2020 o 20:10

Trasa vlaku

Banská Bystrica 17:34
Čadca št. hr. 20:02
Ostrava-Svinov CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 17:34
Kostiviarska 17:40
Harmanec jaskyňa 18:02
Čremošné 18:09
Diviaky 18:23
Martin 18:40
Vrútky 18:48
Žilina 19:27
Kysucké Nové Mesto 19:37
Krásno nad Kysucou 19:44
Čadca 19:54
Čadca 19:56
Čadca štátna hranica 20:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).