RR 850 TEKOV

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:19
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 05:21
Bratislava hlavná stanica 07:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 05:21
Kalná nad Hronom 05:27
Lok 05:30
Beša 05:39
Podhájska 05:46
Hul 05:52
Úľany nad Žitavou 05:56
Šurany 06:08
Palárikovo 06:17
Šaľa 06:32
Galanta 06:41
Bernolákovo 07:00
Bratislava hlavná stanica 07:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).