RR 850 Levičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:37
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:38

Trasa vlaku

Levice 05:21
Bratislava hlavná stanica 07:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 05:21
Lok 05:30
Beša 05:39
Podhájska 05:46
Úľany nad Žitavou 05:56
Šurany 06:03
Palárikovo 06:15
Šaľa 06:33
Galanta 06:42
Sládkovičovo 06:47
Bratislava hlavná stanica 07:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).