RR 823 Kráľova Hoľa

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 19:16
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 19:17

Trasa vlaku

Banská Bystrica 15:35
Margecany 19:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 15:35
Medzibrod 15:54
Podbrezová 16:14
Brezno 16:27
Polomka 17:04
Heľpa 17:16
Telgárt 17:39
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 17:55
Mlynky 18:10
Hnilec 18:20
Nálepkovo 18:33
Mníšek nad Hnilcom 18:50
Gelnica 19:07
Margecany 19:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).