RR 822 Horehronec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 18:18
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 18:17

Trasa vlaku

Margecany 14:48
Banská Bystrica 18:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 14:48
Gelnica 14:57
Mníšek nad Hnilcom 15:13
Nálepkovo 15:30
Hnilec 15:43
Mlynky 15:53
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 16:06
Červená Skala 16:27
Heľpa 16:43
Polomka 16:55
Brezno 17:20
Podbrezová 17:31
Dubová 17:39
Medzibrod 17:55
Slovenská Ľupča 18:04
Banská Bystrica 18:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).