RR 821 Horehronec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 09:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 09:16

Trasa vlaku

Banská Bystrica 05:36
Margecany 09:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 05:36
Slovenská Ľupča 05:46
Medzibrod 05:55
Podbrezová 06:15
Brezno 06:26
Polomka 06:50
Heľpa 07:02
Telgárt 07:26
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 07:41
Mlynky 08:09
Hnilec 08:19
Nálepkovo 08:32
Mníšek nad Hnilcom 08:49
Prakovce 08:55
Gelnica 09:06
Margecany 09:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).