RR 767 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Markušovce
Vlak prešiel stanicou o 09:26
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 05:26
Košice 10:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:26
Trenčianska Teplá 05:33
Dubnica nad Váhom 05:39
Ilava 05:46
Púchov 06:00
Považská Bystrica 06:12
Bytča 06:23
Žilina 06:42
Vrútky 07:07
Kraľovany 07:20
Ľubochňa 07:26
Ružomberok 07:38
Liptovský Mikuláš 07:57
Štrba 08:26
Poprad-Tatry 08:50
Spišská Nová Ves 09:09
Krompachy 09:27
Margecany 09:36
Malá Lodina 09:43
Kysak 09:51
Kostoľany nad Hornádom 09:56
Košice 10:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).