RR 767 Cassovia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 09:54
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:55

Trasa vlaku

Trenčín 05:26
Košice 09:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:26
Trenčianska Teplá 05:33
Dubnica nad Váhom 05:39
Ilava 05:46
Ladce 05:50
Púchov 06:00
Považská Bystrica 06:14
Bytča 06:25
Dolný Hričov 06:30
Žilina 06:43
Vrútky 07:01
Kraľovany 07:15
Ružomberok 07:30
Výhybňa Paludza 07:43
Liptovský Mikuláš 07:49
Kráľova Lehota 08:01
Štrba 08:18
Svit 08:31
Poprad-Tatry 08:40
Spišská Nová Ves 08:59
Markušovce 09:05
Margecany 09:26
Kysak 09:41
Kostoľany nad Hornádom 09:46
Košice 09:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).