RR 765 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 07:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.03.2021 o 07:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 04:12
Košice 07:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 06:23
Spišská Nová Ves 06:42
Spišské Vlachy 06:58
Krompachy 07:04
Margecany 07:14
Kysak 07:29
Kostoľany nad Hornádom 07:35
Košice 07:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).