RR 764 Cassovia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 22:59
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 22:59

Trasa vlaku

Košice 18:07
Trenčín 22:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 18:07
Kostoľany nad Hornádom 18:14
Kysak 18:21
Margecany 18:37
Spišská Nová Ves 19:03
Poprad-Tatry 19:21
Liptovský Mikuláš 20:13
Ružomberok 20:31
Kraľovany 20:46
Vrútky 21:00
Žilina 21:21
Bytča 21:35
Považská Bystrica 21:52
Púchov 22:07
Ilava 22:17
Dubnica nad Váhom 22:24
Trenčianska Teplá 22:30
Trenčín 22:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).