RR 716 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 18:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 16:16
Bratislava hlavná stanica 18:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 16:23
Považská Bystrica 16:47
Púchov 17:02
Ladce 17:08
Ilava 17:10
Dubnica nad Váhom 17:13
Trenčianska Teplá 17:18
Trenčín 17:26
Trenčianske Bohuslavice 17:35
Nové Mesto nad Váhom 17:41
Piešťany 17:52
Leopoldov 18:04
Šenkvice 18:29
Pezinok 18:31
Bratislava-Rača 18:37
Bratislava hlavná stanica 18:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).