RR 716 Javorník

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:50

Trasa vlaku

Žilina 16:20
Bratislava hlavná stanica 18:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 16:20
Považská Bystrica 16:46
Púchov 17:02
Ilava 17:10
Dubnica nad Váhom 17:13
Trenčianska Teplá 17:18
Trenčín 17:25
Nové Mesto nad Váhom 17:40
Piešťany 17:52
Leopoldov 18:04
Bratislava hlavná stanica 18:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).