RR 714 Dubeň

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 16:46

Trasa vlaku

Žilina 14:20
Bratislava hlavná stanica 16:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:20
Bytča 14:33
Považská Bystrica 14:46
Púchov 15:02
Ilava 15:10
Dubnica nad Váhom 15:13
Trenčianska Teplá 15:18
Trenčín 15:25
Nové Mesto nad Váhom 15:40
Piešťany 15:52
Leopoldov 16:04
Trnava nákladná stanica 16:19
Bratislava hlavná stanica 16:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).