RR 713 Strážov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.11.2020 o 19:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:13
Žilina 19:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:13
Šenkvice 17:32
Trnava 17:44
Leopoldov 17:56
Piešťany 18:07
Trenčín 18:35
Trenčianska Teplá 18:43
Ladce 18:53
Púchov 18:59
Považská Bystrica 19:19
Dolný Hričov 19:31
Žilina 19:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).