RR 713 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:52
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 19:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:13
Žilina 19:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:13
Pezinok 17:29
Trnava 17:44
Leopoldov 17:56
Piešťany 18:07
Trenčín-Zlatovce 18:31
Trenčín 18:35
Trenčianska Teplá 18:43
Ilava 18:50
Púchov 19:01
Považská Bystrica 19:24
Bytča 19:33
Dolný Hričov 19:36
Žilina 19:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).