RR 713 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.01.2021 o 19:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:13
Žilina 19:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:13
Trnava 17:44
Leopoldov 17:56
Piešťany 18:07
Trenčín 18:35
Trenčianska Teplá 18:43
Púchov 19:01
Považská Bystrica 19:24
Žilina 19:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).