RR 712 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:48
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 14:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 12:16
Bratislava hlavná stanica 14:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 12:23
Žilina zriaďovacia stanica 12:26
Dolný Hričov 12:34
Bytča 12:36
Považská Bystrica 12:47
Púchov 13:02
Ladce 13:08
Ilava 13:10
Trenčianska Teplá 13:18
Trenčín 13:26
Trenčín-Zlatovce 13:29
Trenčianske Bohuslavice 13:35
Nové Mesto nad Váhom 13:41
Piešťany 13:52
Veľké Kostoľany 13:58
Leopoldov 14:04
Trnava 14:18
Trnava nákladná stanica 14:19
Šenkvice 14:29
Pezinok 14:31
Bratislava hlavná stanica 14:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).