RR 712 Limbach

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:45
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:46

Trasa vlaku

Žilina 12:20
Bratislava hlavná stanica 14:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 12:20
Bytča 12:33
Považská Bystrica 12:46
Púchov 13:02
Trenčianska Teplá 13:18
Trenčín 13:25
Nové Mesto nad Váhom 13:40
Piešťany 13:52
Leopoldov 14:04
Bratislava hlavná stanica 14:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).