RR 711 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 17:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2021 o 17:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:13
Žilina 17:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:13
Trnava 15:44
Leopoldov 15:56
Piešťany 16:07
Trenčín-Zlatovce 16:31
Trenčín 16:35
Trenčianska Teplá 16:43
Dubnica nad Váhom 16:47
Ilava 16:50
Ladce 16:53
Púchov 17:00
Považská Bystrica 17:15
Žilina 17:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).