RR 711 Inovec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Považská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 17:16
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:15

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:13
Žilina 17:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:13
Trnava 15:44
Leopoldov 15:56
Piešťany 16:07
Trenčín 16:35
Trenčianska Teplá 16:43
Púchov 17:00
Považská Bystrica 17:19
Dolný Hričov 17:31
Žilina 17:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).