RR 710 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:58
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 12:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 10:23
Bratislava hlavná stanica 12:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 10:23
Žilina zriaďovacia stanica 10:26
Považská Bystrica 10:47
Púchov 11:02
Ladce 11:08
Trenčianska Teplá 11:18
Trenčín 11:26
Trenčianske Bohuslavice 11:35
Nové Mesto nad Váhom 11:41
Piešťany 11:52
Veľké Kostoľany 11:58
Leopoldov 12:04
Šenkvice 12:29
Bratislava hlavná stanica 12:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).