RR 710 Čachtice

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 12:50

Trasa vlaku

Žilina 10:20
Bratislava hlavná stanica 12:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 10:20
Žilina zriaďovacia stanica 10:23
Považská Bystrica 10:46
Púchov 11:02
Ladce 11:08
Trenčianska Teplá 11:18
Trenčín 11:25
Trenčianske Bohuslavice 11:35
Nové Mesto nad Váhom 11:40
Piešťany 11:52
Leopoldov 12:04
Trnava nákladná stanica 12:19
Bratislava hlavná stanica 12:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).