RR 709 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Púchov
Vlak prišiel do stanice o 14:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 16:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:13
Žilina 15:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:13
Pezinok 13:29
Šenkvice 13:32
Trnava 13:44
Leopoldov 13:56
Veľké Kostoľany 14:01
Piešťany 14:07
Trenčianske Bohuslavice 14:24
Trenčín-Zlatovce 14:31
Trenčín 14:35
Trenčianska Teplá 14:43
Dubnica nad Váhom 14:47
Ilava 14:50
Ladce 14:53
Púchov 14:58
Púchov 15:00
Považská Bystrica 15:15
Dolný Hričov 15:27
Žilina 15:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).