RR 709 Polom

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 15:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 30.10.2020 o 15:44

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:13
Žilina 15:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:13
Bratislava-Rača 13:23
Šenkvice 13:32
Cífer 13:37
Trnava 13:44
Leopoldov 13:56
Veľké Kostoľany 14:01
Piešťany 14:07
Trenčín-Zlatovce 14:32
Trenčín 14:35
Trenčianska Teplá 14:43
Dubnica nad Váhom 14:47
Púchov 15:00
Považská Bystrica 15:19
Dolný Hričov 15:31
Žilina 15:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).