RR 708 Vápeč

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:45
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 10:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 08:20
Bratislava hlavná stanica 10:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 08:20
Dolný Hričov 08:30
Bytča 08:33
Považská Bystrica 08:46
Púchov 09:02
Ladce 09:08
Trenčianska Teplá 09:18
Trenčín 09:25
Trenčín-Zlatovce 09:28
Trenčianske Bohuslavice 09:35
Nové Mesto nad Váhom 09:40
Piešťany 09:52
Veľké Kostoľany 09:58
Leopoldov 10:04
Trnava nákladná stanica 10:19
Cífer 10:24
Bratislava hlavná stanica 10:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).