RR 708 Vápeč

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:49

Trasa vlaku

Žilina 08:20
Bratislava hlavná stanica 10:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 08:20
Považská Bystrica 08:46
Púchov 09:02
Trenčianska Teplá 09:18
Trenčín 09:25
Trenčianske Bohuslavice 09:35
Nové Mesto nad Váhom 09:40
Piešťany 09:52
Leopoldov 10:04
Bratislava hlavná stanica 10:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).