RR 708 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 08:14
Bratislava hlavná stanica 10:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 08:14
Dolný Hričov 08:24
Považská Bystrica 08:47
Púchov 09:02
Ladce 09:08
Trenčianska Teplá 09:18
Trenčín 09:26
Trenčín-Zlatovce 09:29
Nové Mesto nad Váhom 09:41
Piešťany 09:52
Veľké Kostoľany 09:58
Leopoldov 10:04
Trnava nákladná stanica 10:19
Šenkvice 10:29
Pezinok 10:31
Bratislava hlavná stanica 10:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).