RR 707 Nimnica

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 13:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 11:13
Žilina 13:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 11:13
Pezinok 11:29
Cífer 11:37
Trnava 11:44
Leopoldov 11:56
Piešťany 12:07
Trenčianske Bohuslavice 12:25
Trenčín-Zlatovce 12:32
Trenčín 12:35
Trenčianska Teplá 12:43
Púchov 13:00
Považská Bystrica 13:19
Bytča 13:28
Dolný Hričov 13:31
Žilina 13:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).