RR 706 Strážov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2020 o 08:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 06:20
Bratislava hlavná stanica 08:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 06:20
Bytča 06:33
Považská Bystrica 06:46
Púchov 07:02
Ladce 07:08
Dubnica nad Váhom 07:13
Trenčianska Teplá 07:18
Trenčín 07:25
Trenčianske Bohuslavice 07:35
Nové Mesto nad Váhom 07:40
Piešťany 07:52
Veľké Kostoľany 07:58
Leopoldov 08:04
Trnava nákladná stanica 08:19
Cífer 08:24
Pezinok 08:31
Bratislava hlavná stanica 08:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).