RR 705 Vršatec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 11:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:37

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 09:13
Žilina 11:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 09:13
Pezinok 09:29
Cífer 09:37
Trnava 09:44
Leopoldov 09:56
Piešťany 10:07
Trenčín 10:35
Trenčianska Teplá 10:43
Dubnica nad Váhom 10:47
Púchov 11:00
Považská Bystrica 11:19
Bytča 11:28
Dolný Hričov 11:31
Žilina 11:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).