RR 705 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina zriaďovacia stanica
Vlak prešiel stanicou o 11:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 09:13
Žilina 11:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 09:13
Trnava 09:44
Leopoldov 09:56
Piešťany 10:07
Trenčín 10:35
Trenčianska Teplá 10:43
Ladce 10:53
Púchov 11:00
Považská Bystrica 11:15
Dolný Hričov 11:27
Žilina 11:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).