RR 704 Polom

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bytča
Vlak prešiel stanicou o 05:37
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 05:20
Bratislava hlavná stanica 07:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:20
Považská Bystrica 05:46
Púchov 06:02
Trenčianska Teplá 06:18
Trenčín 06:25
Nové Mesto nad Váhom 06:40
Piešťany 06:52
Veľké Kostoľany 06:58
Leopoldov 07:04
Trnava 07:18
Trnava nákladná stanica 07:19
Cífer 07:24
Pezinok 07:31
Bratislava hlavná stanica 07:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).