RR 704 Polom

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Pezinok
Vlak prišiel do stanice o 07:31
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:32

Trasa vlaku

Žilina 05:20
Bratislava hlavná stanica 07:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:20
Považská Bystrica 05:46
Púchov 06:02
Trenčianska Teplá 06:18
Trenčín 06:25
Nové Mesto nad Váhom 06:40
Piešťany 06:52
Leopoldov 07:04
Trnava 07:18
Trnava nákladná stanica 07:19
Pezinok 07:31
Bratislava hlavná stanica 07:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).