RR 703 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 09:39
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 09:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:13
Žilina 09:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:13
Pezinok 07:29
Šenkvice 07:32
Trnava 07:44
Leopoldov 07:56
Veľké Kostoľany 08:01
Piešťany 08:07
Trenčianske Bohuslavice 08:24
Trenčín-Zlatovce 08:31
Trenčín 08:35
Trenčianska Teplá 08:43
Ilava 08:50
Ladce 08:53
Púchov 09:00
Považská Bystrica 09:15
Dolný Hričov 09:27
Žilina 09:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).