RR 703 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Považská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 09:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:13
Žilina 09:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:13
Trnava 07:44
Leopoldov 07:56
Piešťany 08:07
Trenčín 08:35
Trenčianska Teplá 08:43
Ilava 08:50
Ladce 08:53
Púchov 09:00
Považská Bystrica 09:15
Dolný Hričov 09:27
Žilina 09:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).