RR 703 Hričov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 09:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:41

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:13
Žilina 09:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:13
Cífer 07:37
Trnava 07:44
Leopoldov 07:56
Piešťany 08:07
Trenčianske Bohuslavice 08:25
Trenčín 08:35
Trenčianska Teplá 08:43
Ladce 08:53
Púchov 09:00
Považská Bystrica 09:19
Dolný Hričov 09:31
Žilina 09:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).