RR 702 Inovec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:50
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:52

Trasa vlaku

Žilina 04:20
Bratislava hlavná stanica 06:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:20
Bytča 04:33
Považská Bystrica 04:46
Púchov 05:02
Ladce 05:08
Ilava 05:10
Dubnica nad Váhom 05:13
Trenčianska Teplá 05:18
Trenčín 05:25
Nové Mesto nad Váhom 05:40
Piešťany 05:52
Leopoldov 06:04
Trnava nákladná stanica 06:19
Pezinok 06:31
Bratislava hlavná stanica 06:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).